Filmy przemoc, śpiewanie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje przemoc, śpiewanie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Historia opowiadająca o wyczynach i pechowych wypadkach dwójki płatnych morderców, którzy wykonując swe zlecenie, wplątują się w niezwykłe sytuacje.

Czarna Wdowa

6,6
6,5
W wypełnionym akcją thrillerze szpiegowskim Marvela „Czarna Wdowa” Natasha Romanoff, czyli Czarna Wdowa, mierzy się ze swoją mroczną przeszłością i powiązaną z nią konspiracją. Za Natashą podąża siła, która nie powstrzyma się przed niczym, żeby ją zgładzić. Czarna Wdowa musi uporać się ze swoją szpiegowską przeszłością i relacjami jeszcze sprzed dołączenia do Avengers. Scarlett Johansson powraca do roli Natashy/Czarnej Wdowy, w roli Yeleny występuje Florence Pugh, David Harbour występuje jako Alexei/The Red Guardian, a Rachel Weisz jako Melina. „Czarna Wdowa” to pierwszy film Czwartej Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Wyreżyserowała go Cate Shortland, a producentem jest Kevin Feige.
Historia o sile miłości, wytrwałości i ludzkiego ducha, która przenosi się przez lata, tworząc przy tym jedną z najbardziej pamiętnych opowieści w historii kina. Ten remak jest zarówno hołdem dla oryginału z 1985 roku, jak i świeżym spojrzeniem na tę epicką historię. Reżyseria po mistrzowsku tchnęła nowe życie w tę ponadczasową historię, z pomocą niesamowitej obsady, która wciela się w postaci z pasją i intensywnością, jakiej jeszcze nie widzieliśmy.


Douglas (Caleb Landry Jones) był w młodości maltretowany przez swojego ojca i rzucony psom na pożarcie, lecz te, zamiast go zaatakować, zaczęły go chronić i stały się jego sprzymierzeńcami. Obecnie już dorosły mężczyzna wyrusza w podróż, dzięki której ma nadzieję uporać się z dawną traumą i wyleczyć rany fizyczne, jak i psychiczne. Często nagina zasady społeczne i prezentuje przesadną miłość do czworonożnych przyjaciół.
Młodzi szeregowi, między innymi Joker, Kowboj, Snowball, czy Leonard, trafiają do obozu szkoleniowego, gdzie pod opieką sadystycznego sierżanta Hartmana, przechodzą szkolenie, mające przygotować ich do wojny w Wietnamie. Każdy z młodych ludzi pragnie zostać elitarnym żołnierzem marines, choć może za to zapłacić wysoką cenę. Potworne szkolenie Hartmana powoduje, iż Leonard, najbardziej przez niego wyszydzany i prześladowany, powoli popada w obłęd. Wkrótce ostatni, wydawałoby się szczęśliwy dzień w obozie, zmienia się w krwawą tragedię... Kilka miesięcy później śledzimy poczynania szeregowych, którym udało się wyjechać do Wietnamu...
Klasyka polskiej kinematografii. Serial Konrada Nałęckiego powstał na podstawie książki Janusza Przymanowskiego, który jest także współautorem scenariusza. Nakręcono trzy serie przygód załogi „Rudego” – łącznie 21 odcinków. PRL-owskie władze chętnie traktowały serial jako materiał propagandowy, prezentujący obowiązującą wówczas wersję historii z polsko-radzieckim sojuszem na pierwszym planie. Janek wstępuje w szeregi Wojska Polskiego do oddziału wojsk pancernych. Zostaje włączony do załogi czołgu o numerze 102. Wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami broni Olgierdem, Gustlikiem, Grigorijem i psem Szarikiem rusza wyzwolić ojczyznę. Dla dzisiejszego widza „Czterej pancerni i pies” pozostają znakomitą produkcją wojenno-przygodową. Zrealizowane z rozmachem sceny batalistyczne, trzymająca w napięciu akcja, zabawne dialogi i przede wszystkim doskonałe postacie stworzone przez wybitnych aktorów – to nieprzemijające wartości serialu.
Do szpitala, w bardzo ciężkim stanie, trafia młoda dziewczyna w ciąży. Niestety lekarzom nie udaje się utrzymać jej przy życiu, jednak ratują dziecko. Młoda położna, Anna, znajduje przy niej jedynie pamiętnik zapisany w języku rosyjskim. Chcąc odnaleźć rodzinę dziewczyny, której mogłaby przekazać niemowlę postanawia go przetłumaczyć. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że zostanie wciągnięta w świat rosyjskiej mafii...
W odizolowanej wspólnocie religijnej w Boliwii rodziny mennonitów żyją skromnie i zajmują się pracą na roli. Kobiety stają w obliczu niepewnej przyszłości, gdy dowiadują się, że ich mężowie je odurzali i dopuszczali się aktów przemocy seksualnej. Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami na podstawie książki autorstwa Miriam Toews.
Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…